הזן מספר רישוי
בית > נורה לרכב h7

נורה לרכב h7

לרכישת נורה לרכב h7 לחצו כאן

צריכים להחליף נורה לרכב? נורה לרכב h7 היא מבין סוגי הנורות הנפוצות ביותר. מדובר בנורה ראשית ואיכותית שמאירה באור חזק מצד אחד ומצד שני אינה פוגעת בראייתם של נהגים אחרים במהלך הנסיעה. במידה ואתם מעוניינים להתקין נורה איכותית ברכבכם, כדאי לפנות לחברת SOLO. בחברה זו תוכלו למצוא נורות איכותיות ומקוריות שישדרגו את הנסיעה שלכם.

נורה לרכב h7

נורה לרכב h7 – דברים שכדאי לדעת על הדלקת אורות

כולנו יודעים שיש צורך להדליק את האורות גם במהלך היום  בחורף. בחלק מהרכבים אורות היום מותקנים באופן אוטומטי, כך שאין צורך לעשות דבר אלא מלבד להתניע את הרכב. על כל פנים, לפני שאתם רוכשים נורה לרכב h7 המתאימה לרכב שלכם, אלה כמה דברים שכדאי לדעת על הדלקת אורות במהלך היום:

  • חובת הדלקת אורות בישראל חלה החל מה-1 בנובמבר ועד 31 במרץ.
  • אף על פי שאין חובה להדליק את האורות בקיץ, כדאי לעשות זאת. כאמור, בחלק מהרכבים אורות אלה נדלקים באופן אוטומטי.
  • על פי החוק, ניתן להתקין פנסי ערפל המפיקים אור לבן או צהוב, סוג אור זה הוא מה שמפיקה נורת h7.
  • אם אתם מעוניינים לשנות את סוג הנורות ברכב שלכם, זכרו כי לא ניתן לעשות זאת ללא האישור של משרד התחבורה. לפני החלפת הנורות, כדאי לבדוק את סוג הנורות להן אתם זקוקים.
  • נורות h7 מגיעות גם כן בסוגים וברמות שונות. ניתן למצוא באתרנו נורות אשר מאירות במגוון צבעים בין צהוב ולבן ולצד זאת נורות אשר מאירות קרוב או רחוק יותר.

הרכב המאיר

מלבד החוקים שכדאי להכיר, חשוב להבדיל בין סוגי התאורה ברכב. הסוג הראשון הוא אורות חניה, שבניגוד לאורות הדורשים הברגת נורה לרכב h7, אינם משמשים לתאורה אלא לסימון הרכב, כך ששאר הנהגים יוכלו להבחין ברכב חונה. הסוג השני הוא אורות המעבר (שעבורם מותקנת נורת h7) שתפקידם להאיר במהלך נסיעה ביום או בלילה. אורות אלה מאירים למרחק של 30 מטרים. הסוג השלישי הוא אורות דרך הידועים בפי כולם כ"אורות גבוהים" מדובר באורות חזקים המאירים למרחק של כ-100 מטרים. חל איסור להשתמש בהם בדרך עירונית או בעת נסיעה מאחורי רכב אחר. ניתן להדליק אורות אלה רק במעברים חשוכים במיוחד. הסוג האחרון הוא אורות הערפל. האורות האלה מספקים את האור הדרוש במקרה שבו יש ראות לקויה בתנאי ערפל.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button