הזן מספר רישוי
בית > מצלמת דרך מומלצת

מצלמת דרך מומלצת

לקניית מצלמת דרך מומלצת לחצו כאן

מצלמת דרך מומלצת היא מצלמה קטנה שניתן להצמיד לשמשת הרכב ובדך כלל מתחברת לשקע המצת. מצלמה זו מבצעת פעולה פשוטה מאוד אך חשובה, הקלטה במעגל סגור מה שקורה מולה. קיימות מצלמות דרך עם חיישני תנועה שמאפשר להפעיל אותן באופן אוטומטי במידה ומתרחש משהו מסביב לרכב. חברת SOLO מעניקה מגוון רחב של מצלמת דרך המומלצות ואיכותיות ביותר עבור הרכב שלכם. חברה זו, מספקת ציוד מגוון ואיכותי בעבור רכבים בכדי לשפר ולפתח ולפתוח את עולם זה עבור קהל רחב ולא רק לאנשים מקצועניים או חובבי התחום. בעזרתו של הצוות המקצועי תכלו לבחור את המוצר האיכותי והמתאים ביותר עבור הרכב שלכם.

מצלמת דרך מומלצת

כיצד בוחרים מצלמת דרך מומלצת ? כדי לבחור נכון את המצלמה המומלצת ביותר, ניתן לברר מספר קריטריונים החשובים להחלטה זו:
  • כאשר רוכשים מצלמת דרך מומלצת, חשוב לוודא כי היא כוללת עדשה איכותית. אם זכוכית העדשה חדה הינה תוכל להציג תמונות איכותיות, ברורות ונטולות עיוותים.
  • כדאי לדעת שקיומו של צמצם גדול במצלמת דרך, מאפשר צילום איכותי ביום ובלילה אפילו עם תנאי ראייה ירודים.
  • גם זווית כיסוי משפיע באופן משמעותי על איכות מצלמת דרך. רצוי לוודא כי זווית הכיסוי שלה רחבה כמה שיותר. שהרי זווית גדולה מאפשרת לכידת תמונה ותמונה לא מעוותת.
  • כמובן שגודל המסך גם משמעותי וחשובה כאשר רוכשים מצלמת דרך לרכב. ניתן לראות איך המסך מואר באמצעות תאורת לד ואפשר לומר שהוא נוח יותר למשתמש במצלמה זו.
  • בדיוק כמו המצלמות הדיגיטליות הרגילות שאנו רוכשים לצילומי שונים או לווידאו, חשוב לבדוק מהו גודל הזום הדיגיטלי שתורם למיקוד טוב יותר של המצלמה.
  • לסיום,  נושא הסוללה בעל חשיבות רבה עבור חלק אנשים רבים מאחר וכך אפשר לצלם בווידאו כשהרכב חונה או גם מחוץ לרכב. כך, במידה והנכם מעוניינים לעשות שימוש במצלמת דרך לרכב כמצלמה רגילה, מומלץ לחפש דגם עם סוללה מספקת.

 

היכן ניתן לרכוש מצלמת דרך מומלצת ?

מומלץ לרכוש מצלמת דרך על ידי חברה מקצועית העוסקת בתחום הרכבים, על מנת לבחור את המצלמה המתאימה והאיכותית ביותר עבור הרכב שלכם.

 

מצלמת דרך לרכב מומלצת

המאה האחרונה מתאפיינת בעיקר בשלל המצאות יעילות ובטוחות לשימוש במגוון תחומים, אחד מהם הוא לא אחר מאשר תחום הרכב המביא עימו שלל חידושים שונים אשר הופכים את הנסיעה של כולנו לבטוחה יותר. כאשר מבין שלל החידושים השונים והשינויים הטכנולוגיים, נוכל למצוא מצלמת דרך מומלצת אשר תהפוך את הנסיעה שלנו ברכב להרבה יותר בטוחה ותעזור להימנע משלל מקרים לא נעימים היכולים להתרחש בזמן הנסיעה. אך בבחירה של מצלמת דרך מומלצת ניתן כיום להיעזר בכל אחד מסניפי סולו הנמצאים ברחבי הארץ, לקבל הכוונה מתאימה לסוג המצלמה המתאים ביותר לנו וכמובן להנות ממגוון אביזרי רכב איכותיים. 

 

מצלמת דרך מומלצת-מה נוכל למצוא בה?

כאשר אנו מחפשים מצלמת דרך מומלצת חשוב להבין כי ישנם כמה פיצ'רים איכותיים שנוכל לקבל במצלמה שכזו, אך עם זאת קיימים חידושים שונים אשר נחשבים ל''מאסט'' במצלמות הדרך. החידוש העיקרי מבניהם הוא כמובן העדשה והאיכות שלה, שכן עדשות איכותיות בעלות סך רזולוציה גבוהה יוכלו להעניק לנו תמונה חדה וברורה. 

נוסף על כך מומלץ להכיר את אופי כיסוי השטח אותו המצלמה תופסת, שכן מומלץ בבחירה של מצלמת דרך לבחור בעדשה המסוגלת לצלם לכל הפחות זווית של 120 מעלות. וכמובן כאשר מדובר במוצרים טכנולוגיים חשוב גם להכיר את יכולות הסוללה של המצלמה ואת אופי ההטענה שלה, שכן קיימות מצלמות אשר פועלות 24/7 ודורשות זמן צילום גבוה ומאידך קיימות מצלמות הפועלות על ידי התנעה של הרכב בלבד. 

 

אלמנטים לא פחות חשובים

כיום מצלמת דרך מומלצת צריכה להיענות על מספר רב של תכונות, כאשר אחת מהן היא ללא ספק היכולת לזהות תנועה. כאשר מרבית המצלמות כיום יכולות לזהות תנועות חדות במצלמה ללא התערבות ידנית של הנהג בזמן הנהיגה או בכלל. תכונה נוספת ולא פחות חשובה היא כמובן הימצאותו של חיישן פגיעה, אשר במקרים של תאונה קיצונית יוכל להקליט את הקובץ הרלוונטי למקרה ולשמור אותו. 

ובכדי למצוא מצלמה דרך עם כל התכונות והאלמנטים הכי איכותיים, נוכל להגיע אל כל אחד מסניפי סולו ולהנות ממגוון מצלמות דרך. 

 

מצלמת דרך מומלצת לרכב

פיתוחים טכנולוגים שונים מביאים אל חיינו מנעד הולך וגדל של גאג'דטים שונים, אשר הופכים את שגרת החיים שלנו להרבה יותר נוחה, בטוחה ובחלק מהמקרים אף מצילה חיים. אך כיום בכדי להבטיח נהיגה בטוחה, מהרגע בו אנו מתניעים את הרכב שלנו ועד לרגע שאנו מחנים אותו מומלץ לחפש אחר מצלמת דרך מומלצת. שכן מצלמה שכזו יכולה לבצע הקלטה ברזולוציות גבוהות, לשמש אותנו גם בשעות הלילה או בדרכים ללא תאורה ועוד דרך שלל פיצ'רים ומאפיינים שנוכל למצוא במרבית המצלמות כיום. ובחיפוש אחר מצלמות דרך, מומלץ להגיע אל חברת סולו המחזיקה במגוון עצום של מצלמות דרך לצד מנעד רחב של אביזרים שונים לרכב

 

מצלמת דרך מומלצת-מאפיינים בולטים

בחיפוש אחר מצלמת דרך מומלצת חשוב לדעת כי מלבד תיעוד הנסיעה, נוכל להנות מעוד מגוון של מאפיינים שונים אשר יכולים להתאים לנו גם לא לזמן הנהיגה. אחד מהם הוא כמובן צילום גם בזמן שהרכב חונה, שכן אופציה שכזו תוכל לעזור לנו למצמצם את הסיכוי שהרכב שלנו ייגנב ויבטיח לנו תיעוד למשך עשרים וארבע שעות ביממה. 

מאפיין נוסף המתקשר אל צילום לאורך כל שעות היממה, הוא לא אחר מאשר ראיית הלילה אשר קיימת דרך מגוון של מצלמות שונות. אפשרות זו מעניקה לנו את היכולת לא רק לקבל תיעוד בזמן הנסיעה ביום, אלא תיעוד איכותי גם בשעות הלילה למקרה של גניבה או של דרכים ללא תאורה מספקת. 

 

מצלמה כפולה, הטמעה ואיכות

כיום מצלמת דרך מומלצת צריכה להצטייד בעוד כמה פיצ'רים אשר יהפכו אותה לכזו, כאשר מצלמה כפולה תהיה פיצ'ר מעולה שיעזור לנו לכסות את כל שטחי הראיה של הרכב. שנית כל מצלמת דרך איכותית זקוקה גם ליכולת רזולוציה גבוהה, שכן יכולת התיעוד היא חשובה אך יכולת תיעוד ברמת full HD  תוכל להעניק לנו תמונה מלאה ומפורטת. 

ובמקום לשבור את הראש אחר סוגים שונים של מצלמות, נוכל להגיע אל חברת סולו המציעה מצלמות איכותיות, במחירים אטרקטיביים וברמת שירות שלא נמצא בשום חנות אחרת לכלי רכב בארץ.

 

השימוש במצלמת דרך הופך פופולרי יותר ויותר. נהגים רבים בוחרים לרכוש ולהרכיב מצלמה ברכב, ויבואנים רבים אף כוללים מצלמה כחלק בלתי נפרד מהרכב בתור תמריץ לרכוש אותו או כחלופה להנחה במחיר. 

הפופולריות הגדולה של המכשיר היא נגזרת מהשימושים הרבים שיש לה ומהתועלת שניתן להרוויח בעת השימוש בה. בנוסף לכך שהיא מקלה על חניה ומציגה בפני הנהג שטחים מתים שהוא לא היה מצליח לראות לבד, היא גם מתעדת את הדרך ויכולה לנטות את הכף בתביעות ביטוחיות ואזרחיות רבות.

ניתן לחפש באתר האינטרנט של רשת SOLO מצלמות מסוגים שונים ואף לבדוק איזו מצלמת דרך מומלצת ביותר.

 

כיצד בוחרים מצלמת דרך מומלצת?

אם אין ברכבכם מצלמה ואתם מעוניינים להתקין מצלמת דרך מומלצת ויעילה, כדאי לשים לב לכמה גורמים שיעזרו לכם בבחירה.

לכל מצלמה יש אפשרויות צילום – קדמית, אחורית ופנימית – ויש לשקול איזה צילום חשוב לכם ביותר.

כמובן שרזולוציית המצלמה ואיכות החיישנים הכלולים בחבילה חשובים ביותר בעת הבחירה ולכן כדאי לבדוק גם מידע בתחום זה.

מה לגבי ההקלטות?

עוד שיקול בדרך לבחירת מצלמת דרך מומלצת הוא כמובן ההקלטות. חשוב לבדוק כיצד מתחילה ההקלטה, האם היא מבוצעת בתמונות סטילס מדי כמה שניות או סרטון נע, איזה נפח אחסון יש לכרטיס הזיכרון, האם ניתן לחבר אותה ישירות למחשב או למכשיר הטלפון וכדומה.

אחד היתרונות הגדולים של המצלמה הוא השימוש בתוכן המצולם וחשוב שהוא יהיה נגיש וזמין בעת הצורך.

 

צילום אינו כולל תמיד שמע

חשוב לזכור כי ישנן מצלמות אשר התיעוד להם אינו כולל שמע. המצלמה מסריטה אך לא ניתן לשמוע שיחות או דיבורים וכדומה. במקרה של מפגש עם שוטר או שיחה עם נהג רכב נוסף, השמע עשוי להיות חיוני. 

לאחר שבחרתם אילו פונקציות תרצו במצלמה ואילו פחות אקוטיות עבורכם, כדאי לפנות ליעוץ ולהכוונה מאנשי הצוות של רשת SOLO האיכותית והמקצועית. מידע רב ניתן אמנם לקבל מאתר האינטרנט, אך במקרים רבים הוא אינו משמש תחליף לשיחה ולהסבר מאנשי המקצוע.

ברשת תוכלו למצוא גם מבחר אביזרים נוספים כגון מצברים, צמיגים, חלקי חילוף, מערכות מולטימדיה ואף ציוד לטיולי שטח ומחנאות.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button