הזן מספר רישוי
בית > מנשא אופניים וו גרירה

מנשא אופניים וו גרירה

לרכישת מנשא אופניים וו גרירה לחצו כאן

אינכם יכולים לוותר על טיול אופניים, גם אם יורד גשם בחוץ? לוקחים את האופניים לכל מקום, אך לא ניתן למקם את האופניים בתוך תא המטען או בתוך התא האחורי של הרכב? מנשא אופניים וו גרירה הוא הפתרון במקרים אלה. נדגיש כי עבור מנשאים אלה יש צורך להזמין לוחית רישוי נוספת ממשרד הרישוי, שכן המנשא מסתיר את הלוחית המקורית. אם אתם מחפשים מנשאים לאופניים, אתם מוזמנים לבקר באתר של SOLO ולהתרשם מהמנשאים.

מנשא אופניים וו גרירה

דברים שכדאי לדעת על מנשא אופניים וו גרירה

מנשא אופניים וו גרירה הוא מבין המנשאים האיכותיים יותר הקיימים היום. אלה כמה דברים שכדאי לדעת עליהם:

  • המנשא מתחבר היטב לוו הגרירה ומספק את החוזק הדרוש לגרירת האופניים. בהתאם, קיימים מנשאים המתאימים לנשיאת שניים או שלושה זוגות אופניים. כמו כן, המנשאים כוללים נעילת אופניים בכל אחת מזרועות האחיזה.
  • למנשא יש זרועות אחיזה מרופדות באמצעות גומי. וזאת, כדי לשמור על שלמותם של האופניים.
  • המנשא כולל רצועות תפעול איכותיות ומהירות.
  • ניתן לפרק ולהרכיב את המנשא בקלות רבה. פעולות אלה אינן מצריכות זמן והתעסקות, כך שניתן להשלים אותן במהירות ולצאת לדרך.
  • ניתן לנעול את המנשא כדי למנוע גניבות.
  • לא משתמשים יותר במנשא? אין בעיה! ניתן לקפל אותו ולאחסן במקום יבש ובטיחותי.

 

כל הסיבות לרכוב על אופניים

דיברנו על חשיבותו של מנשא אופניים וו גרירה, אך מדוע שנרצה בעצם להעביר את האופניים שלנו ממקום למקום ברכב? ובכן, קיימות כמה סיבות טובות שבגינן כדאי לכם לרכוש אופניים. דבר ראשון, רכיבה על אופניים מועילה לבריאות שלכם: החל משמירה על כושר, חיזוק שרירי הרגליים ועד שריפת קלוריות. בנוסף, מכיוון שהאופניים משמשים כפעילות אירובית מהנה, אתם למעשה לא שמים לב לכך שאתם רוכבים הרבה מעבר לדרוש. כתוצאה מכך, אתם עוסקים בפעילות גופנית מבורכת. שנית, טיולי אופניים משמשים כפעילות מהנה שאפשר בהחלט לבצע בחיק הטבע. למעשה, ישנם מסלולים המותאמים לרכיבה על אופניים - וכל המשפחה יכולה לבצע אותם יחדיו. לשם כך, אתם צריכים להעלות את האופניים על המנשא ולצאת לדרך.

 

לרכישת מנשא אופניים וו גרירה לחצו כאן

 

 

אז מה זה מנשא אופניים וו גרירה?

מבין שלל אירועי ספורט המתקיימים בישראל באופן קבוע, ניתן לראות בשנים האחרונות עלייה משמעותית בכמות אירועי הספורט בתחום רכיבת הכביש והשטח. יותר ויותר ישראלים מסתובבים בכבישי ישראל עם מכוניות אשר אליהן מוצמד מנשא אופניים וו גרירה, עם זוגות אופניים מקצועיות הקשורות אליו. כמו בכל עולם הספורט, גם בתחום רכיבת הכביש והשטח, האתגר המשמעותי ביותר מבחינת הטעם של הרוכבים הוא הניוד של זוג האופניים לנקודת ההתחלה של כל מרוץ. בדיוק מסיבה זו, מנשא אופניים וו גרירה מאפשר לכם לשמור על האופניים ולמנוע עד כמה שניתן נזק במהלך ההעברות ממקום למקום. חברת SOLO מציעה לקהל הלקוחות מגוון רחב, ומקצועי של מנשא אופניים אשר מתאימים לצרכים שונים. בתחום מנשא אופניים ישנם כמה וכמה מוצרים מובילים אשר זכו לביקורת חיובית בקרב רוכבים מקצועיים וחובבים כאחד. אולם, אחד מהמוצרים האהובים ביותר שקיימים כיום בשוק הוא מנשא אופניים וו גרירה. זה מתחבר לחלק האחורי של האוטו, לוו הגרירה עצמו. המכשיר עצמו בנוי ממעמד מתכת, חזק במיוחד אשר יכול לשאת בכל רגע נתון, בין שניים לשלושה זוגות אופניים. בשונה ממנשא אופניים אחורי, מנשא אופניים וו גרירה לא יכול לפגוע בשלדת האופניים, מפני שהוא בכלל לא נוגע בהם. כל זוג אופניים נשר בעזרת חבלים מיוחדים או בעזרת קליפסים מפלסטיק לגלגלי האופניים, כך שהאופניים עומדות בצורה אנכים על המנשא  לאורך כל שלבי הנסיעה.

 

 היתרון הגדול ביותר מבחינת רוכבים מקצועיים, לשימוש במכשיר מנשא אופניים וו גרירה הוא העובדה שקל מאוד לפרק את האופניים ממנו. במקום להתיר כמות גדולה מאוד של קשרים, ולהוריד בכל פעם מחדש את כל זוגות האופניים, בדיוק כפי שמתרחש במנשא אחורי. אתם יכולים פשוט לבחור את זוג האופניים אותו אתם רוצים לשחרר, להתיר את הקליפסים ולהרים את האופניים כמעט בלי מאמץ. זהו מכשיר פשוט לתפעול, אשר עונה על צורך חיוני של רוכבי האופניים המקצועיים, בייחוד בתחרויות שם זמינות ההחלפה חייבת להיות גבוהה מאוד.

 

מנשא אופניים וו גרירה - יוצאים לרכיבה מקצועית מוכנים

כל יציאה לרכיבת שטח או כביש, מבחינת רוכבי אופניים מקצועיים היא יציאה שחייבת להיות מתוזמנת מאוד על מנת להצליח להגיע להישגים משמעותיים בתחרות. על כן שימוש במנשא אופניים וו גרירה, יכול להקל בצורה משמעותית על הרוכבים ולסייע להם להגיע לתוצאות משמעותיות בכל רכיבה מבלי לפגום באיכות האופניים שלהם.

 

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button