הזן מספר רישוי
בית > מנשא אופניים אחורי

מנשא אופניים אחורי

לרכישת מנשא אופניים אחורי לחצו כאן

חברת SOLO מתמחה בתחום הרכב: החל מטיפולים, ציוד ועד אביזרים נלווים. כמו כן, לאור העובדה שתחום הרכיבה על אופניים הולך וצובר תאוצה, תוכלו למצוא ב-SOLO גם ציוד נלווה לרכב עבור רכיבת אופניים, כגון מנשא אופניים אחורי. בחברה מבינים כי האופניים שלכם הם ציוד יקר ערך; ציוד עליו תרצו לשמור היטב ולנייד אותו ממקום למקום בצורה תקינה ובטוחה.

 

מה ההבדלים בין מנשא אופניים לגג הרכב, מנשא אופניים אחורי ובין מנשא לוו גרירה?

בשוק ישנם שלושה סוגים עיקריים של מתקנים לנשיאת אופניים. נתאר אותם בקצרה כעת:

  • מנשא אופניים אשר מותקן על גג רכב: מנשא זה מחובר אל  גגון הרכב, כאשר הסט כולו יכול לשאת עד ארבעה זוגות של אופניים.
  • מנשא אופניים אשר מותקן על דלת אחורית- מנשא אופניים אחורי: מדובר במנשא אופניים המיועד לחלקו האחורי של הרכב. כלומר, המנשא נתפס אל חלקו האחורי של הרכב והוא מתאים עד לארבעה זוגות של אופניים - כאשר המחיר שלו אינו גבוה.

בנוסף קיימים מתקני זרועות; מתקנים הדומים למתקנים שיושבים על הדלת האחורית ומתאימים לשניים עד ארבעה זוגות אופניים.

  • מנשא אופניים לוו גרירה: מנשא זה נחשב לנוח. וזאת, משום שהוא יושב על תפוח הרכב ונתפס ללא יכולת תזוזה - ובכך מבטיח את יציבותם של האופניים, המתקן ואת שלמות הרכב. יש שני סוגים של מתקנים אשר יושבים על וו גרירה.

כמו כן, גם משטח לאופניים, בדומה למתקן זרועות, יושב על וו גרירה והוא משמש כמשטח עליו מניחים את האופניים ולא תולים - כבשאר המתקנים. בנוסף, מתקן זה יושב רחוק מהאוטו ומאפשר פתיחה של הבגז' כשהאופניים על המתקן.

 

מומלץ מאוד להתייעץ עם מומחה בטרם רוכשים מתקן לנשיאת אופניים, וזאת על מנת להתאים באופן מושלם את המתקן לסוג הרכב, האופניים ולצרכים ואופי השימוש שלכם בו - כדי שתוכלו להשתמש בו בבטחה ובנוחות מרבית.

מנשא אופניים אחורי

מנשא אופניים אחורי לטיולים משפחתיים מגוונים ומהנים

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לשלב ספורט אתגרי לאורח החיים שלהם ובייחוד רכיבה על אופניים. אמנם מדובר בתחביב, והוא בהחלט חביב חיובי אך בפועל התחביב הזה דורש מאנשים להשקיע משאבים רבים על מנת להתמודד עם בעיות לוגיסטיות כמו שינוע האופניים ממקום למקום. אחת מהדרכים הנוחות ביותר לשנע אופניים, היא בעזרת מנשא אופניים אחורי המותקן על הרכב המשפחתי ומאפשר לכם לקשור אותם בקלות ובבטחה. שימוש במנשא אופניים אחורי מאפשר לכם לקחת את האופניים שלכם איתכם לכל מקום שרק תחפצו ולבלות בחיק הטבע בפעילות ספורטיבית מהנה. חברת SOLO, מחזיקה מגוון רחב של דגמי מנשאים אשר מתאימים לרכבים שונים ויכולים להפוך את השימוש באופניים לנרחב ונוח הרבה יותר. כאשר אתם רוצים להפוך את הטיול המשפחתי שלכם לחוויה בלתי נשכחת אתם יכולים לעשות זאת בכמה דרכים, כאשר המומלצת והמהנה ביותר היא על ידי טיולי אופניים. לכל מקום אשר אליו תרצו לנסוע, תוכלו לקחת איתכם, בעזרת מנשא אופניים אחורי, את כל זוגות האופניים של כל בני המשפחה.

 

 מנשא אופניים אחורי הוא מכשיר קטן וקומפקטי, אשר במהלך היום יום ניתן לקפל אותו ולאחסן אותו בצורה נוחה מאוד בכל מקום בבית. כאשר אתם רוצים לצאת לטיול ניתן להתקין את המכשיר על החלק האחורי של הבגאז' או החלון באוטו, ובעזרת חבלים מיוחדים לעגן את המנשא, בצורה בטוחה ואיתנה למכונית. מנשא אופניים אחורי, מאפשר לכם לתלות עליו בין שניים לשלושה זוגות אופניים. זאת כמובן כתלות למשקל האופניים, גודלן וכמות הציוד המותקנת עליהן. אם מדובר באופניים מקצועיות, שהן אופניים קלות יחסית אתם יכולים להתקין אפילו יותר זוגות אופניים על אותו המנשא. יחד עם זאת הדבר עלול לפגוע ברכיבים רגישים באופניים.

 

 הטיולים המשפחתיים של אחרים יכולים להפוך בתוך רגעים ספורים לחוויה בלתי נשכחת רק בגלל שבחרתם לקחת איתכם את האופניים של כל בני הבית ולצאת לטיול שונה בתכלית בחיק הטבע.

 

מנשא אופניים אחורי - מוצר קל משקל בעל כושר נסיעה

היתרון המשמעותי ביותר לשימוש מנשא אופניים אחורי הוא המשקל. במיוחד כאשר אתם נוסעים רכבים עמוסי ציוד, מנשא אופניים אחורי קל הוא יתרון משמעותי אשר מאפשר לכם לקחת את האופניים איתכם מבלי להכביד על מערכות האוטו. זהו שידרוג קטן שיכול להפוך כל תחום הרכיבה על האופניים שלכם לגמיש הרבה יותר.

 

 

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button