בחר רכב
בית > מנשא אופניים אחורי

מנשא אופניים אחורי

לרכישת מנשא אופניים אחורי לחצו כאן

חברת SOLO מתמחה בתחום הרכב: החל מטיפולים, ציוד ועד אביזרים נלווים. כמו כן, לאור העובדה שתחום הרכיבה על אופניים הולך וצובר תאוצה, תוכלו למצוא ב-SOLO גם ציוד נלווה לרכב עבור רכיבת אופניים, כגון מנשא אופניים אחורי. בחברה מבינים כי האופניים שלכם הם ציוד יקר ערך; ציוד עליו תרצו לשמור היטב ולנייד אותו ממקום למקום בצורה תקינה ובטוחה.

מנשא אופניים אחורי

מה ההבדלים בין מנשא אופניים לגג הרכב, מנשא אופניים אחורי ובין מנשא לוו גרירה?

בשוק ישנם שלושה סוגים עיקריים של מתקנים לנשיאת אופניים. נתאר אותם בקצרה כעת:

  • מנשא אופניים אשר מותקן על גג רכב: מנשא זה מחובר אל  גגון הרכב, כאשר הסט כולו יכול לשאת עד ארבעה זוגות של אופניים.
  • מנשא אופניים אשר מותקן על דלת אחורית- מנשא אופניים אחורי: מדובר במנשא אופניים המיועד לחלקו האחורי של הרכב. כלומר, המנשא נתפס אל חלקו האחורי של הרכב והוא מתאים עד לארבעה זוגות של אופניים - כאשר המחיר שלו אינו גבוה.

בנוסף קיימים מתקני זרועות; מתקנים הדומים למתקנים שיושבים על הדלת האחורית ומתאימים לשניים עד ארבעה זוגות אופניים.

  • מנשא אופניים לוו גרירה: מנשא זה נחשב לנוח. וזאת, משום שהוא יושב על תפוח הרכב ונתפס ללא יכולת תזוזה - ובכך מבטיח את יציבותם של האופניים, המתקן ואת שלמות הרכב. יש שני סוגים של מתקנים אשר יושבים על וו גרירה.

כמו כן, גם משטח לאופניים, בדומה למתקן זרועות, יושב על וו גרירה והוא משמש כמשטח עליו מניחים את האופניים ולא תולים - כבשאר המתקנים. בנוסף, מתקן זה יושב רחוק מהאוטו ומאפשר פתיחה של הבגז' כשהאופניים על המתקן.

 

לסיכום

מומלץ מאוד להתייעץ עם מומחה בטרם רוכשים מתקן לנשיאת אופניים, וזאת על מנת להתאים באופן מושלם את המתקן לסוג הרכב, האופניים ולצרכים ואופי השימוש שלכם בו - כדי שתוכלו להשתמש בו בבטחה ובנוחות מרבית.

 

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button