הזן מספר רישוי
בית > מטען מצבר נייד

מטען מצבר נייד

(מתניע מצברים נייד)

מי לא שכח פעם את אורות הרכב שלו דלוקים ולמחרת גילה שהוא לא יכול להתניע את הרכב? ברוב הפעמים תנסו לבקש עזרה מאנשים אחרים על מנת לסייע לפעולת התנעת המצבר. עם זאת, לא תמיד פשוט לגייס עזרה. לכן, חשוב לרכוש מטען מצבר נייד לרכב. מכשיר זה יסייע להטעין את מצבר הרכב כך שתוכלו להמשיך בנסיעה שלכם. חברת SOLO, העוסקת בתחום אביזרי רכב, מספקת מגוון מוצרים החשובים לתפקוד בטוח ונכון של המכונית. בנוסף לכך, אנשי המקצוע של חברה זו מעניקים את השירות האדיב, המקצועי והמקיף ביותר עבור לקוחותיה.

יתרונות מטען מצבר נייד

על כל בעלי הרכבים להחזיק במתניע מצבר נייד. מדוע? נבחן כעת את יתרונותיו הרבים של המטען:

 • ראשית כל, ניתן לרכוש מתניע מצבר נייד לרכב בגדלים שונים. למעשה, ישנה אפשרות לקנות מתניע זה בגודל כה קטן – שיוכל אף להיכנס לתא הכפפות של הרכב. למעשה, הוא לא תופס מקום ברכב, כך אתם לא תשימו לב על נוכחותו באוטו.
 • מתניע זה פרקטי ביותר ומאפשר להתניע את המצבר של הרכב ללא עזרה וללא צורך לחבר אותו לרכב אחר עם כבלים. 
 • תוכלו לבחור בין מגוון רחב של מתניעים מצבר לרכב. חלקם אף יסייעו לכם בעת הטענתם של מכשירים אחרים, כגון מכשירי סלולריים, ניידים וכדומה – באמצעות כניסת USB.

יתרונות אלו עונים על השאלה מדוע יש צורך במתניע מצבר נייד. ניתן לרכוש אותם בחניות וחברות  המיועדות לאביזרי רכבים ובוודאי כאן אצלנו ב SOLO.

 

עבור איזה רכבים מיועד מצבר נייד

קיימים סוגים שונים של מתניעים המיועדים לכל סוגי מצברים ורכבים. מומלץ להתייעץ עם חברה ואנשי מקצוע על מנת לבחור נכון. בנוסף, מטענים אלו מיועדים עבור כל נהג שלא רוצה להיתקע עם רכב אשר אינו מנוע.

בין אם אתם נוסעים לחו"ל או נוסעים בארץ, כל רכב זקוק מכשיר זה כדי להיות בטוח שלא יקרה מצב שהמצבר מפסיק לפעול.

 

מטען מצבר נייד

4 סיבות מעולות לקנות מטען מצבר נייד לרכב שלכם

אין אדם בעל רישיון נהיגה שלא מכיר את הרגע המעצבן הזה שבו מצבר הרכב לא מניע, ואתם עומדים תקועים באמצע שום מקום בלי כל יכולת לטפל בתקלה. בשנים האחרונות יותר ויותר חברות מנסות למצוא פתרון לרגעים האלו בדיוק, כאשר אחד מהפתרונות האיכותיים ביותר הוא מטען מצבר נייד. מטען זה הוא מכשיר קטן למראה אך עוצמתי במיוחד, אשר יכול בתוך דקות ספורות להעיר לחיים את הרכב המושבת שלכם, בכל מקום שבו תהיו, מבלי להשתמש במצבר של רכב אחר. זהו בעצם מצבר קטן ונייד שמאפשר לכם לא להיות תלויים בגורמים חיצוניים. חברת SOLO, משווקת ללקוחותיה מטען מצבר נייד מדגמים שונים שיכולים לענות על צרכי חשמל שעונים.

 אם עד עכשיו, מטען מצבר נייד נשמע לכם כמו מוצר מושלם, כדאי לכם לקרוא את ארבעת השימושים המרכזיים שיש למוצר זה על מנת להבין עד כמה הוא חיוני בחיי היומיום של נהגים:

 •  לטיולים- אם אתם באמצע טיול עם המשפחה והאוטו לא עובד, אתם ממש לא צריכים לבזבז זמן משפחתי יקר מפז. על ידי תפעול פשוט של המכשיר אתם יכולים לחזור על הטיול שלכם ולהמשיך לבלות יחד.
 •  לנסיעות שטח- בנסיעות שטח המצב הוא אפילו יותר מורכב, מפני שלכוחות החילוץ לעיתים לוקח זמן רב להגיע עד למיקום המדויק שלכם. אם אתם יכולים למנוע מבעוד מועד את הצורך בצוות חילוץ אתם יכולים להחזיר את הרכב שלכם הביתה בשלום.
 •  ליום יום- במקום לבזבז יום עבודה שלם על המתנה לגרר באמצע הכביש המהיר, אתם יכולים להתניע תוך דקות את הרכב שלכם, להגיע לעבודה ואז לטפל בצורה מסודרת במצבר של עובד.
 •  לעזרה לזולת- כאשר יש לכם את האפשרות לעזור לאדם שנמצא במצוקה אתם יכולים לעשות מעשה טוב גם בלי להשקיע יותר מידי משאבים, רק בגלל שיש לכם מטען מצבר נייד בבגאז' הרכב.
 • מוכנים לכל צרה עם מטען מצבר נייד

   לפעמים, המוצרים הכי איכותיים שתקנו אי פעם מגיעים באריזות קטנות וקומפקטיות. זהו בדיוק הסיפור של מטען מצבר נייד לרכב. המוצר הקטן הזה יכול לשנות בצורה משמעותית את ההתמודדות שלכם עם תקלות משביתות במכונית. כך גם אם באמצע היום הרכב שלכם הפסיק לעבוד אתם יכולים לטפל בסיטואציה ברוגע, ולפנות את הזמן לחפש מצבר בעלות נוחה ולא תחת לחץ.

   

  X
  X
  לצ'אט עם נציג
  user icon
  שלום,
  x close button