בחר רכב
בית > מטען מצבר נייד

מטען מצבר נייד

(מתניע מצברים נייד)

לרכישת מצבר לרכב לחצו כאן

מי לא שכח פעם את אורות הרכב שלו דלוקים ולמחרת גילה שהוא לא יכול להתניע את הרכב? ברוב הפעמים תנסו לבקש עזרה מאנשים אחרים על מנת לסייע לפעולת התנעת המצבר. עם זאת, לא תמיד פשוט לגייס עזרה. לכן, חשוב לרכוש מטען מצבר נייד לרכב. מכשיר זה יסייע להטעין את מצבר הרכב כך שתוכלו להמשיך בנסיעה שלכם. חברת SOLO, העוסקת בתחום אביזרי רכב, מספקת מגוון מוצרים החשובים לתפקוד בטוח ונכון של המכונית. בנוסף לכך, אנשי המקצוע של חברה זו מעניקים את השירות האדיב, המקצועי והמקיף ביותר עבור לקוחותיה.

מטען מצבר נייד

יתרונות מטען מצבר נייד

על כל בעלי הרכבים להחזיק במתניע מצבר נייד. מדוע? נבחן כעת את יתרונותיו הרבים של המטען:

  • ראשית כל, ניתן לרכוש מתניע מצבר נייד לרכב בגדלים שונים. למעשה, ישנה אפשרות לקנות מתניע זה בגודל כה קטן – שיוכל אף להיכנס לתא הכפפות של הרכב. למעשה, הוא לא תופס מקום ברכב, כך אתם לא תשימו לב על נוכחותו באוטו.
  • מתניע זה פרקטי ביותר ומאפשר להתניע את המצבר של הרכב ללא עזרה וללא צורך לחבר אותו לרכב אחר עם כבלים. 
  • תוכלו לבחור בין מגוון רחב של מתניעים מצבר לרכב. חלקם אף יסייעו לכם בעת הטענתם של מכשירים אחרים, כגון מכשירי סלולריים, ניידים וכדומה – באמצעות כניסת USB.

יתרונות אלו עונים על השאלה מדוע יש צורך במתניע מצבר נייד. ניתן לרכוש אותם בחניות וחברות  המיועדות לאביזרי רכבים ובוודאי כאן אצלנו ב SOLO.

 

עבור איזה רכבים מיועד מצבר נייד

קיימים סוגים שונים של מתניעים המיועדים לכל סוגי מצברים ורכבים. מומלץ להתייעץ עם חברה ואנשי מקצוע על מנת לבחור נכון. בנוסף, מטענים אלו מיועדים עבור כל נהג שלא רוצה להיתקע עם רכב אשר אינו מנוע.

בין אם אתם נוסעים לחו"ל או נוסעים בארץ, כל רכב זקוק מכשיר זה כדי להיות בטוח שלא יקרה מצב שהמצבר מפסיק לפעול.

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button