הזן מספר רישוי
בית > מטען מצברים לרכב

מטען מצברים לרכב

אין דבר מתסכל יותר ממצבר שהתרוקן רק משום ששכחתם לכבות את הנורות ברכב. בזכות מטען מצברים לרכב איכותי ועמיד תתאפשר הטענה בטוחה יותר ותמנע עוגמת נפש רבה. בחברת SOLO תוכלו למצוא מגוון רחב של מטעני מצברים לנוחיותכם ולשימושכם הרב. מטענים אלה מאפשרים הטענה איכותית המאריכה את חיי המצבר.

מטען מצברים לרכב – ב-7 שלבים

מטען מצברים לרכב טוען את המצבר ב-7 שלבים עיקריים:

 • בשלב הראשון המטען מבצע בדיקה למצבר ומכין אותו לקראת פעולת הטעינה. שלב זה חיוני במיוחד למצברים שעברו בדיקה לפני זמן רב.
 • לאחר מכן מבצע המטען הטענה ראשונית בזרם נמוך. בדרך זו ניתן לשמור על אורך חיי הסוללה.
 • המצבר מעביר זרם קבוע מהמטען בזמן קצר. בשלב זה מבצעים את הטעינה עד לכ-80 אחוזים מהקיבולת הכללית של הסוללה, ועד אז המתח של הסוללה מגיע ל-14.4 וולט או ל-28.8 וולט בהתאם לסוג המצבר.
 • שלב המתח הקבוע – בשלב זה מתבצעת בהדרגתיות האטה בהטענה. וזאת, כדי שהסוללה תוכל לצבור כוח רב יותר לצורך ההטענה.
 • המטען בודק את המצבר באופן אוטומטי כדי לבדוק אם המתח נשאר קבוע. במצב זה אחוז ההטענה צריך לעמוד על 100.
 • מתבצעת הטענה למצבר, אלא אם כן המטען איתר בעיות בשלב החמישי. בשלב זה מוחדר למצבר זרם קבוע עד שהוא מגיע למאה אחוזים.
 • המטען נמצא במצב של המתנה בשלב זה. כעת הוא יכול להיות מחובר למצבר בכל עת מבלי שהוא יגרום נזק.
 •  

  מדוע כדאי להטעין את המצבר ב-7 שלבים

  מטען מצברים לרכב ב-7 שלבים מגיע עם כמה יתרונות בלתי מבוטלים. ראשית, למטען יש צג דיגיטלי המאפשר לבעל הרכב או לטכנאי לעקוב אחר שלבי ההתקנה שלו. שנית, המטען מבצע בדיקה והטענה הדרגתית; פעולות שנועדו לשמור על אורך חייו של המצבר. שלישית, המטען בטיחותי מאוד למצבר. ניתן להשאיר אותו מחובר למצבר מבלתי לדאוג שהוא ייפגע. ולבסוף, המטען הוא קל משקל, אינו רועש ונוח לשימוש. על כן, רבים מעדיפים להשתמש בו לצורך הטענת המצבר לרכב.

  מטען מצברים לרכב

  למה כדאי להחזיק מטען מצברים לרכב?

   המצבר ברכב הוא אחד מהמוצרים שגורמים לתסכול רב בקרב נהגים ובעלי מכוניות, דווקא היכולת שלו להפתיע אותנו בתקלות בלתי צפויות. בדיוק מסיבה זו, בשנים האחרונות הושקעו משאבים רבים על מנת למצוא פתרון יעיל ונוח לרווחת הנהגים. הפתרון האפקטיבי ביותר שקיים כיום בשוק הוא מטען מצברים לרכב, אשר מאפשר לכם בצורה אוטומטית וקלה במיוחד להפעיל מחדש את המצבר גם אם אין סביבכם עוד כלי רכב שיכולים לעזור במשימה. זה הוא בעצם מטען נייד חזק במיוחד שמתאים להפעלת כל כלי רכב, בעזרת כבלים. היתרון הגדול של מטען מצברים לרכב הוא שאתם לא תלויים עזרה חיצונית, על מנת להפעיל את הרכב שלכם במקרה של תקלה. ניתן לרכוש מטען מצברים לרכב באתר חברת SOLO.

  לשימוש במטען מצברים לרכב, יש ארבעה יתרונות מרכזיים שהופכים אותו לכל כך אפקטיבי:

 •  כוח חשמלי חזק- מדובר במוצר עם כוח חשמלי עצום. סוללה כל כך קטנה אשר יכולה להתניע רכבים פרטיים וגם מסחריים היא סוללה ברמה גבוה מאוד אשר יכולה לשמור על הרכב שלכם תכין גם במקרה חירום.
 •  מבנה קומפקטי- בשונה מגודלו המגושם של מצבר הרכב הרגיל, כמו גם ממשקלו, השימוש במטען מצברים לרכב הוא נוח מאוד לכל אדם. זהו מוצר קטן מאוד אשר לא מכביד עליכם ומאפשר לכם לשאת אותו ממקום למקום בקלילות.
 •  תפעול מהיר- שימוש מטען מצברים לרכב לא אורך יותר מדקות ספורות. אתם לא צריכים לפרוס את הכבלים ולחבר אותם לרכב נוסף. המכשיר עצמו מאפשר לכם לחבר אותו בקלות למצבר ולנסות להתניע את הרכב מבלי מאמצים מיותרים.
 • דגמים שונים- מטען מצברים לרכב מתאים כמעט לכל סוגי המצברים הקיימים בשוק כיום. בין אם מדובר במצברים של רכבים פרטיים, אופנועים ואפילו של רכבים מסחריים גדולים, המטען יכול לספק מענה מיידי בהתאמה מלאה.
 • מטען מצברים לרכב - פתרון נייד לתקלה מאתגרת

    במרבית הפעמים בהם נהגים חווים את הקלות במצבר הם לא יכולים לצפות זאת מראש או להתכונן מבעוד מועד לבואה של התקלה. בדיוק מסיבה זו, כאשר יש לכם אפשרות להתגונן בעזרת פתרון זמין כמו מטען מצברים לרכב, אתם יכולים להתנייד בחופשיות, בכל שעה של היום מבלי לחשוש מהפתעות בלתי צפויות. כל מה שתצטרכו לעשות במקרה של תקלה הוא פשוט להפעיל את המכשיר, להתניע את האוטו ולנסוע למוסך הקרוב על מנת להתקין מצבר חדש ברכב.

  חייגו בכל שאלה 9383*
  או לחצו כאן
  9383*

  צריכים עזרה?


  השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

  או

  התקשרו 9383*

  והמומחים שלנו ישמחו לעזור

  הטופס נשלח בהצלחה!


  אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
  user icon
  שלום, אורח
  x close button