הזן מספר רישוי
בית > מחירון צמיגים

מחירון צמיגים

למעבר למחירון צמיגים לחצו כאן

כאשר מדברים על מחירון צמיגים, יש לדעת שכל יבואן צמיגים קובע את המחירים של הצמיגים לפי מה שמשרד התחבורה מחייב אותם. לכן, אסור על פי חוק למכור צמיגים במחיר גבוה יותר מהמחירון של היבואן. חברת SOLO הינה חברה רעננה וצעירה שהוקמה על מנת לפתוח את עולם הרכב בעבור הציבור הרחב. בחברה זו, תוכלו למצוא מגוון גדול של צמיגים איכותיים מכל יבואן. בעזרת בעלי המקצוע של חברתנו תוכלו ליהנות מן השירות הטוב ביותר ולבחור בין מגוון רחב של מוצרים על מנת לשדרג את הרכב במחירים משתלמים במיוחד. במגוון הצמיגים שלנו תוכלו למצוא את המותגים המובילים כגון קונטיננטל (continental), מישלן (Michelin), מקסיס (maxxis), bfgoodridge, קופר (cooper), דנלופ (Dunlop) ואחרים

מחירון צמיגים

מחירון צמיגים – כיצד לבחור את הצמיג הנכון ?

בין אם אתם צריכים להחליף צמיגים עבור רכב גדול או מכונית קטנה, יש לדעת כיצד בוחרים את הצמיג הנכון לרכב. על מנת לבחור נכון, להלן מספר טיפים חשובים:

  • ראשית, כאשר רוכשים צמיגים יש לברר את גודל הצמיג שנדרש עבור סוג הרכב בבעלותכם. אפשר לברר את גודל זה לפי סדרת מספרים המופיעים על הצמיג, כך תגלו את רוחבו ואת מבנו. עם זאת, מומלץ להתייעץ עם חברה העוסקת בתחום על מנת להיות בטוח שזה הצמיג הנכון עבור האוטו שלכם. מידת הצמיג מופיעה גם ברישיון הרכב.  
  • שנית, רצוי לברר את מחירון צמיגים כאשר רוכשים חדשים. שהרי מחירו של כל צמיג נקבע על ידי היבואן. לכן, יש לברר אם המחיר מתאים למחירון של היבואן שנקבע על ידי משרד התחבורה. בירור זה יאפשר לכם לברר שהצמיג במחיר הנכון ובאיכות טובה או שהחברה לא מבקשת מחיר גבוה יותר מהמחירון.
  • לסיום, מומלץ לבחור צמיג שמתאים בין המהירות של המכונית לבין משקלה. יש לבחור בצמיג שיתאים לסוג הרכב שלכם על מנת לשמור על בטיחות מלאה במהלך הנסיעה.

 

כיצד לבחור חברה לרכישת צמיגים ?

רכישת צמיגים חשובה ביותר מכיוון שמוצר זה משפיע על הנהיגה וכך על הבטיחות של הנוסעים. רכב הוא כלי מאוד יקר אשר יש לשמור עליו ולטפל בו היטב. אך מעבר לכך, אין להתפשר על הבטיחות של הנוסעים במכונית. לכן מומלץ לרכוש צמיגים בחברה העוסקת בתחום מכוניות, שמכירה אותו ויכולה להמליץ על המוצרים הטובים, האיכותיים והבטיחותיים ביותר. 

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button