הזן מספר רישוי
בית > מחירון צמיגים

מחירון צמיגים

למעבר למחירון צמיגים לחצו כאן

כאשר מדברים על מחירון צמיגים, יש לדעת שכל יבואן צמיגים לרכב קובע את המחירים של הצמיגים לפי מה שמשרד התחבורה מחייב אותם. לכן, אסור על פי חוק למכור צמיגים במחיר גבוה יותר מהמחירון של היבואן. חברת SOLO הינה חברה רעננה וצעירה שהוקמה על מנת לפתוח את עולם הרכב בעבור הציבור הרחב. בחברה זו, תוכלו למצוא מגוון גדול של צמיגים איכותיים מכל יבואן. בעזרת בעלי המקצוע של חברתנו תוכלו ליהנות מן השירות הטוב ביותר ולבחור בין מגוון רחב של מוצרים על מנת לשדרג את הרכב במחירים משתלמים במיוחד. במגוון הצמיגים שלנו תוכלו למצוא את המותגים המובילים כגון קונטיננטל (continental), מישלן (Michelin), מקסיס (maxxis), bfgoodridge, קופר (cooper), דנלופ (Dunlop) ואחרים

מחירון צמיגים

מחירון צמיגים – כיצד לבחור את הצמיג הנכון ? בין אם אתם צריכים להחליף צמיגים עבור רכב גדול או מכונית קטנה, יש לדעת כיצד בוחרים את הצמיג הנכון לרכב. על מנת לבחור נכון, להלן מספר טיפים חשובים:
  • ראשית, כאשר רוכשים צמיגים יש לברר את גודל הצמיג שנדרש עבור סוג הרכב בבעלותכם. אפשר לברר את גודל זה לפי סדרת מספרים המופיעים על הצמיג, כך תגלו את רוחבו ואת מבנו. עם זאת, מומלץ להתייעץ עם חברה העוסקת בתחום על מנת להיות בטוח שזה הצמיג הנכון עבור האוטו שלכם. מידת הצמיג מופיעה גם ברישיון הרכב.  
  • שנית, רצוי לברר את מחירון צמיגים כאשר רוכשים חדשים. שהרי מחירו של כל צמיג נקבע על ידי היבואן. לכן, יש לברר אם המחיר מתאים למחירון של היבואן שנקבע על ידי משרד התחבורה. בירור זה יאפשר לכם לברר שהצמיג במחיר הנכון ובאיכות טובה או שהחברה לא מבקשת מחיר גבוה יותר מהמחירון.
  • לסיום, מומלץ לבחור צמיג שמתאים בין המהירות של המכונית לבין משקלה. יש לבחור בצמיג שיתאים לסוג הרכב שלכם על מנת לשמור על בטיחות מלאה במהלך הנסיעה.

 

כיצד לבחור חברה לרכישת צמיגים במחירים משתלמים ?

רכישת צמיגים חשובה ביותר מכיוון שמוצר זה משפיע על הנהיגה וכך על הבטיחות של הנוסעים. רכב הוא כלי מאוד יקר אשר יש לשמור עליו ולטפל בו היטב. אך מעבר לכך, אין להתפשר על הבטיחות של הנוסעים במכונית. לכן מומלץ לרכוש צמיגים בחברה העוסקת בתחום מכוניות, שמכירה אותו ויכולה להמליץ על המוצרים הטובים, האיכותיים והבטיחותיים ביותר. 

צמיגים לרכב מחיר

אחת הפעמים הבהולות שבהן נהיה חייבים להגיע אל המוסך או הפנצ'ריה הקרובה, היא לא אחרת מאשר תקר בגלגל שעוד עלול לפגוש אותנו באמצע הנסיעה או ביציאה מהבית.  כמובן שבעת מקרים כאלו נוכל להשתמש בגלגל הרזרבי אך לא להרבה זמן, וככל הנראה שהשימוש הבא שלנו יהיה במנוע חיפוש כזה או אחר תחת השורה צמיגים לרכב מחיר, כי מי מאיתנו זוכר כמה עלה לנו הצמיג האחרון שרכשנו? ובכדי למצוא את הצמיג המתאים והאפקטיבי ביותר עבור כלי הרכב שלנו, מומלץ להגיע אל אחד מסניפי סולו שם נוכל למצוא צמיג לכל סוגי הרכבים, באיכות מעולה ובמחירים נוחים.

 

צמיגים לרכב מחיר וטעויות שיש להימנע מהן

החיפוש של צמיגים לרכב מחיר, יכלול בתוכו מנעד עצום של צמיגים לרכב ולשאר כלי התחבורה השונים לכן חשוב להימנע מכמה טעויות שיותירו אותנו עם נזקים שונים. לכן ראשית כל נבדוק כי לחץ הצמיג המוצע לנו בעוד כשהוא קר, ושנית נוודא כי שנת הייצור שלו לא עולה על שנה. כל אלו יעזרו לנו להבטיח צמיג חדש ומעולה שנוכל לעשות בו שימוש לאורך זמן.

העלות של צמיגים לרכב יכולים לנוע בין כמה מאות שקלים ועד לאלף שקל ולעיתים מעט יותר מכך, כאשר ישנם מנעד של משתנים המובילים לעלויות השונות. החל מגודל הצמיג, מהחברה המייצרת, האחריות סוג החומר ועוד מאפיינים נוספים המעידים לא רק על גודלו של הצמיג על גם על האיכות שלו.

 

מחיר נמוך של צמיגים לרכב ומקצועיות מקסימלית

אם אנו מבקשים להשיג צמיגים לרכב מחיר נמוך, נוכל לעשות זאת באמצעות רכישה של צמיגים ממדינות כמו סין או מדינות מזרח אירופה השונות. צמיגים אלו נחשבים בחלקם לטובים, אך במרביתם נוכל להנות מאורך חיים די נמוך משל צמיג המגיע מחברה מוכרת. לצד זאת חשוב גם להגיע אל אנשי מקצוע מוסמכים אשר יבצעו החלפה של הצמיג בצורה מקצועית וימלא את לחץ האוויר על פי הוראות היצרן. לכן אם נבקש להבטיח התקנה בטוחה, צמיג איכותי במחיר אטרקטיבי ושווה לכל כיס נוכל להגיע אל אחד מסניפי סולו הפרוסים ברחבי הארץ.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button