הזן מספר רישוי
בית > מבצע צמיגים

מבצע צמיגים

למציאת מבצע צמיגים מתאים לחצו כאן

כל אדם יודע כי בהיעדר צמיגי רכב תקינים, כלי הרכב שלו יהיה חסר תועלת לחלוטין. הם אלה שמאפשרים לרכב לנוע, בין אם על קרקע סלולה היטב ובין אם על סלעים ומהמורות. נהגים רבים מנצלים מבצע צמיגים על מנת לרכוש לרכב שלהם צמיגים טובים. ואכן, חברת SOLO  מציעה מגוון רחב של צמיגים איכותיים בגדלים שונים המתאימים לסוג הרכב.

מבצע צמיגים

מבצע צמיגים – כל מה שכדאי לדעת על צמיגי הרכב

באתר SOLO תוכלו למצוא מבצעי צמיגים במגוון רחב של מותגים כגון מישלן (Michelin), קונטיננטל (continental), מקסיס (maxxis), קומו (kumho), דנלופ (Dunlop) ואחרים.

לפני שאתם בוחנים מבצע צמיגים מטורף וחסר תקדים, עליכם ללמוד, ראשית כל, כיצד ניתן לשמור על צמיגי הרכב שלכם וכיצד להחליפם. אלה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם:

  • להחליף את הצמיגים – גם אם אתם מקפידים לבדוק את הצמיגים אחת לשבועיים או אפילו אחת לחודש, יש צורך להחליף אותם בכל 3 או 4 שנים. שכן, הצמיגים נוטים להישחק ולהתייבש.
  • זוגות זוגות – כשמבצעים את ההחלפה של צמיגי הרכב, יש צורך להחליף אותם בזוגות – חלק קדמי תחילה ולאחר מכן חלק אחורי, או להיפך.
  • בני כמה אתם – קיימת אפשרות לבדוק את גיל הצמיגים על ידי בחינת תאריך חותמת ההטבעה שלהם: 2 הספרות האחרונות שהן השנה שבע יוצרו הצמיגים, ו-2 הספרות הראשונות אשר מציינות את השבוע שבו הם ייוצרו.
  • לא שוכחים את הגלגל החלופי – יש לנו נטייה לשכוח את הגלגל החלופי, שכן הוא נמצא אצלנו אי שם בתא המטען. אך חשוב לבדוק את הגלגל האחורי על מנת לוודא שאין בו נקר. זה הזמן לנצל מבצע צמיגים ולקנות גלגל חלופי חדש.

 

מדוע חשוב כל כך לבדוק את הצמיגים

לא זו בלבד שכשל בצמיג מוביל לעוגמת נפש רבה, אלא שכשל פתאומי עלול להיות מסוכן. כך למשל, אם הצמיג מתפוצץ או נקרע בחלק האחורי של הרכב, הנהג עשוי לאבד את השליטה על הרכב ועלול לגרום לתאונה. זאת בעוד שאם הכשל נגרם בחלק הקדמי, הנהג עדיין יכול לשלוט ברכב ולהסיט אותו לפני גרימת התאונה. על כל פנים, מוטב לנסוע בבטחה ולדעת שהצמיגים שלכם חזקים ומנופחים. על כן, חשוב לבדוק את הצמיגים מדי תקופה, ולהתחדש בצמיגים חדשים למען בטיחותכם ובטיחות הנוסעים.

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button