בחר רכב
בית > כסא בטיחות לילד

כסא בטיחות לילד

לרכישת כסא בטיחות לילד לחצו כאן

במדינת ישראל קיים חוק המחייב התקנה ושימוש של כסא בטיחות לילד (בוסטר לילד) – כאשר מדובר בנסיעה עם ילד מתחת לגיל מסוים ברכב. כמו כן, יש לקחת בחשבון את סוג הכסא; סוג המותאם ומשתנה על פי גילו של הילד. חברת SOLO מציעה מגוון רחב של מוצרים לרכב, ביניהם תוכלו למצוא שלל כסאות בטיחות לילד במחירים שונים. הרי כסא בטיחות לילד הוא מוצר בטיחות מציל חיים המחייב התקנה נאותה והתאמה מקסימלית. ב-SOLO ישמחו לסייע לכם לבחור ולהתקין את המושב המתאים.

כסא בטיחות לילד

טיפים לבחירת כסא בטיחות לילד:

 • ראשית כל, יש לבדוק בספר הרכב מהן הנחיות היצרן בנוגע לסוג כסא הבטיחות הרלוונטי לרכב שלכם. רק אז ניתן יהיה לבדוק את שאר הפרמטרים. בנוסף, הוראות יצרן מתייחסות גם למיקום האידאלי לרכב שלכם בו יש להתקין כיסא בטיחות לילד. וזאת, על מנת למקסם את מידת הבטיחות ומידת הפגיעה חלילה, בעת תאונה.
 • את המושב יש להתאים באופן ישיר אל גיל הילד, גובה הילד ומשקלו. כל הנתונים האלו מופיעים בהסברים מפורטים בחוברת יצרן הכסא ויש להקפיד על התאמה בין כל אלו. קיימים סוגים שונים של מושבים וכסאות המתאימים לגילאים וגדלים שונים, כאשר חשוב מאוד לוודא שכל אלו תואמים את גיל וגודל ילדיכם. אחרת, מושב הבטיחות לא יספק את ההגנה אותה הוא אמור לספק.
 • התקנה במושב הקדמי או האחורי. מיקום הכסא והתקנה ראויה חשובים לא פחות מאשר בחירת סוג הכסא. אם קיימת כרית אוויר במושב הקדמי ברכב בו אתם נוהגים, יש לבטל את כרית האוויר טרם ההתקנה. במידה ולא ניתן לבטל את כרית האוויר – לא תוכלו להתקין את כיסא הבטיחות במושב הקדמי.
 • לאחר התקנת כסא בטיחות לילד ברכב, ישנה דרך יש לבדוק מספר דברים חשובים כדי לוודא שביצעתם את ההתקנה נכון:
 • בדקו כי חגורת הרכב עוברת במקומות המסומנים על ידי היצרן המושב, ביחס לסוג ההתקנה – עם או נגד כיוון הנסיעה.
 • 2. יש להקפיד כי החגורה לא התפתלה או הסתבכה.

  3. אם הכסא מותקן באמצעות ISOFIX, יש לוודא שגם חגורת העיגון העליונה מותקנת.

  4. ולבסוף, כדאי לנסות ולטלטל את הכיסא מצד לצד – הכסא אינו אמור לזוז יותר מ-2.5 ס"מ בערך.

   

  נסיעה טובה!

   

  חייגו בכל שאלה 9383*
  או לחצו כאן
  9383*

  צריכים עזרה?


  השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

  או

  התקשרו 9383*

  והמומחים שלנו ישמחו לעזור

  הטופס נשלח בהצלחה!


  אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
  user icon
  שלום, אורח
  x close button