הזן מספר רישוי
בית > חלקי חילוף לרכב פולקסווגן

חלקי חילוף לרכב פולקסווגן

פולקסווגן היא יצרנית הרכבים הגדולה ביותר בעולם. מדובר בחברה גרמנית חזקה ואמינה השומרת על הסטנדרטים של הרכבים שלה. עם זאת, גם רכבי פולקסווגן אינם חסינים מפני פגיעות, ולעתים לאחר תאונה יש צורך למצוא חלקי חילוף לרכב פולקסווגן שיהיו אמינים ובמחיר משתלם. בחברת SOLO תוכלו למצוא מגוון רחב של חלקי חילוף לרכב האהוב שלכם. כך תוכלו להמשיך ולנסוע בבטחה בכבישי ישראל. אצל חברה זו ניתן למצוא, בין היתר, מלאי גדול של צמיגים, טרמוסטט, חלקי מנוע וגיר, מצברים, חיישנים, מסנני לחות, מסנני שמן, מדחסים, רדיאטורים, פלאגים, דיסקיות בלם, רפידות בלם, פנסים ומערכות קירור ועוד.

חלקי חילוף לרכב פולקסווגן – להבדיל בין חלקי החילוף

חלקי חילוף לרכב פולקסווגן מתחלקים למגוון רחב של סוגים. קטגוריה אחת כוללת חלקים כמו מזגן, מסנני אוויר ועוד. החלקים האלה יוצאים מכלל שימוש לעתים קרובות, ולכן יש צורך להחליפם. חשוב לציין כי לעתים ההחלפה הינה תוצאה של שימוש לא נכון בחלקים אלה. לדוגמה, מצב שבו בעל הרכב מדליק את המזגן על עוצמה גבוהה במיוחד גם כשהמכונית נמצאת במצב של עצירה. הקטגוריה השנייה של חלקי החילוף כוללת חלקים עמידים יותר: צלחות, בלמים, צירים או רצועות מנוע ועוד. חלקים אלה נבנו כך שיעמדו לאורך זמן. עם זאת, חשוב לבדוק את מצבם של החלקים האלה מדי תקופה. חלקים נוספים שכדאי לבדוק בתדירות גבוהה הם צמיגים ומצברים – בייחוד כאשר תקופת האחריות עליהם נמשכת כ-3 שנים.

כשמדובר בחלקי חילוף לרכב כמו פולקסווגן, חשוב להיות ערניים. לא מומלץ, לדוגמא, להתעלם מנורית הנדלקת על לוח המחוונים. בין אם מדובר בנורית הנדלקת לפתע או שמא מדובר בהיבט אחר, מומלץ להגיע למוסך בעת הצורך.

 

קצת על פלקסווגן

אי אפשר לדבר על חלקי חילוף לרכב פולקסווגן מבלי להתייחס מעט על החברה. היא נוצרה בשנת 1937 במטרה לייצר רכבים במחירים זולים יותר. בעבר, רק אנשים אמידים יכלו להרשות לעצמם לקנות רכבים, אך פולקסווגן שמה לה למטרה לשנות את פני המציאות. לא לחינם פירוש שמה של פולקסווגן הוא "מכונית העם". בישראל נמכרים מגוון רחב של דגמי פולקסווגן, וביניהם פולקסווגן פאסאט, פולקסווגן טוארג, פולקסווגן פולו הקטנה ופולקסווגן גולף.

 

חלקי חילוף לרכב פולקסווגן

מתי צריך לקנות חלקי חילוף לרכב פולקסווגן?

בעלי רכב פולקסווגן בישראל, משקיעים משאבים רבים, כמו גם בזמן, על מנת לשמור את המכונית שלהם ברמת תחזוקה גבוהה מאוד. תהליך התחזוקה של מכוניות פולקסווגן דומם בעיקרון לתהליך תחזוקה של כל מכונית משפחתית אחרת ולכן אין זה מפתיע לגלות כי קיים שוק פעיל של חלקי חילוף לרכב פולקסווגן בקרב עולם הרכבים הישראלי. יחד עם זאת, כאשר אתם נדרשים לרכוש חלקי חילוף לרכב פולקסווגן, אתם כנראה עושים זאת תחת לחץ של זמן, להחזיר את המכונית לכביש. לכן חשוב לשים לב שאתם בוחרים את חלקי חילוף הנכונים לצרכים שלכם. במידת הצורך ניתן להסתייע בצוות חברת SOLO, אשר יכול להציג לכם מבחר חבר של חלפים, בעלויות נוחות לכל כיס.

ישנן אינספור סיבות שיכולות לגרום לכם לפנות לרכישת חלקי חילוף לרכב פולקסווגן. כאשר בין הסיבות העיקריות ניתן למצוא:

 • תאונה- על-פי-רוב במקרים של תאונה אתם תידרשו להחליף את החלקים החיצוניים של הרכב כמו הטמבון או הדלתות. עבודות פחחות במקרים אלו יהיו רציניות יותר, אלא אם מדובר בתאונה קשה אשר עשויה להביא לטוטאל לוס.
 • בלאי טבעי- שחיקת גלגלים היא אחת מתופעות הבלאי הטבעי המוכרות ביותר בקרב כל בעל רכב. בדרך כלל לקראת הטסט השנתי בעלי הרכבים נדרשים להחליף סט גלגלים על מנת לקבל רישיון לרכב לשנה הקרובה.
 • תקלה מכאנית- תקלה באחד מחלקי המנוע עשויה להיות תקלה משביתה ומסוכנת. לעיתים תיקון תקלה כזו יכול לדרוש מכם להשקיע משאבים משמעותיים ברכישת חלקי חילוף לרכב פולקסווגן, עד כדי לא כלכליים.
 • דרישות לקראת טסט- במבחן טסט שנתי, נדרש בעל הרכב לעיתים רבות להחליף את המגבים או לשפר את פעילות הנורות של הרכב ולכן הוא חוזר למוסך להחליף את הליקויים.
 • שדרוגים- במקרים רבים לקוחות רוצים לשפר את הרכב הפרטי שלהם ולכן משקיעים משאבים רבים בהתקנת מערכות שדרוג כמו מובילאיי, לשיפור הבטיחות או מערכות מולטימדיה למטרות הנאה.
 • חלקי חילוף לרכב פולקסווגן - רכישה מהירה אך בטוחה

  לא משנה מהי סיבת הפנייה שלכם לחיפוש אחר חלקי חילוף לרכב פולקסווגן, העיקר שתדעו היכן ואיך למצוא אותם. חשוב למצוא ספק שאתם יכולים לסמוך עליו, לקבל ממנו הצעות מחיר הוגנות כמו גם סיוע בהתקנת החלפים. במקרים רבים ניתן למצוא גם אצל ספקים אלו, הצעות מגוונות מאוד ולכן התחרות שם יכולה להניב לכם מחירי חלפים נוחים למדי.

  X
  X
  לצ'אט עם נציג
  user icon
  שלום,
  x close button