בחר רכב
בית > חלקי חילוף לרכב באזור

חלקי חילוף לרכב באזור

לרכישת חלקי חילוף לרכב באזור

חלקי החילוף הם שעושים את ההבדל באיכות הנסיעה שלכם. נתקעתם עם הרכב וזקוקים לשירות חלקי חילוף לרכב באזור? לאחר שתבצעו בדיקה לרכב שלכם, לא תאמינו מה תוכלו לגלות. ייתכן שדווקא מסנן השמן הוא זה שמונע מכם להמשיך בנסיעה. חברת SOLO מציעה מגוון רחב של חלקי חילוף על כל צרה שלא תבוא.

חלקי חילוף באזור

חלקי חילוף לרכב באזור – שומרים על מערכת הבלימה

אולי אחת המערכות החשובות יותר בעולם הרכב היא מערכת הבלימה. אחרי הכול, כדי לשלוט באופן מלא על הרכב, חשוב להאט או לבלום אותו בשעת הצורך. אלה כמה חלקי חילוף לרכב באזור בתחום הבלימה שכדאי להכיר:

  • דיסקיות בלם – דיסקיות אלה מאפשרות את קיומו של החיכוך בין צלחות הבלם לבין הבלמים. העניין הוא שלא אחת הדיסקיות נוטות להישחק, ולכן חשוב להחליף אותן מבעוד מועד. כשהדיסקיות תקינות, אפשר להאיץ את המנוע בקלות וגם לבלום ללא תקלות.
  • צלחות בלם – צלחות אלה יוצרות את החיכוך עם הבלמים, דבר המאפשר את עצירת הרכב. צלחות אלה עלולות להישחק עם הזמן או כתוצאה מנהיגה לא נכונה (לדוגמה, נהיגה בירידה תוך לחיצה ממושכת על הבלמים). לכן, חשוב לבדוק אותן ולוודא את תקינותן.
  • משאבות בלם – תפקידה של המשאבה הוא לתפעל את משאבות הבילום ברכב. תפקידה העיקרי של המשאבה הוא להפחית או להגביר את הלחץ הנוזלי המצוי בבלמים, וכך ניתן יהיה לשלוט על מערכת הבלמים.

 

חלקי חילוף נוספים

כמובן, מעבר לחלקי חילוף לרכב השייכים למערכת הבלימה, ניתן למצוא חלקי חילוף נוספים כדוגמת מסנני דלק, שמן, מזדן, גיר, מים או סולר.

כמו כן, כאשר בוחרים חלקי חילוף לרכב, חשוב להקפיד על כמה דברים. ראשית, יש צורך לבדוק אם חלקי החילוף מתאימים לסוג הרכב שלכם. שנית, אין להתפשר על חלקי חילוף איכותיים. הם אמנם יקרים יותר אך הם אלה שיבטיחו כי הרכב שלכם ייסע כראוי. באתר SOLO תוכלו בקלות להכניס את סוג הרכב שלכם ומיד למצוא את הפריט שמתאים לרכב שלכם (פלאגים, מסננים, קלאצ'ים, מצברים, צמיגים, שמנים, תוספים ועוד ועוד).  

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button