הזן מספר רישוי
בית > הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

סולו מייק אר (מוטוקוויק) בע"מ, SOLO הינה חברה צעירה ורעננה שהוקמה במטרה להנגיש את עולם הרכב עבור הציבור הרחב. אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים לרכב לצד שירותי טיפולים וטסטים לרכב בלי לצאת מהבית. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג – 2013.

התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AAומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון גלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, הדגשת פונטים ושינוי ניגודיות.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:  Firefox / Safari/ Edge / Chrome ובתוכנות קוראות מסך NVDA / Voiceover. כמו כן האתר מותאם לגלישה בטלפונים סלולריים

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה בצד שמאל של המסך למעלה (בגלישה במחשב) ובצד ימין למה בגלישה במכשירים סלולרים. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן כרום.

אפשרויות הנגישות בתפריט כוללות בין היתר:

  • הגדלת פונטים בהתאם לצורך ושינוי לפונט קריא
  • שינוי התאמות ניגודיות - שינוי ניגודיות צבעי האתר
  • תצוגת מונוכרום
  • אפשרות חסימת הבהובים וחסימת אלמנטים של אנימציה.
  • התאמת האתר לעיוורי צבעים.
  • הדגשת קישורים

הסדרי נגישות בארגון

משרדי הארגון ממוקמים ברחוב אליעזר בן הורקנוס 5 בקומה הקרקע, קיימת חניות צמודות מונגשות למשרדים ולמוקד שירות הלקוחות. הכניסה למשרדים מקומת הקרקע.

הסדרי נגישות במבנים

משרדי הארגון ממוקמים ברחוב אליעזר בן הורקנוס 5 בקומה הקרקע,

קיימת חניות ייעודיות לחברה בחניון פתוח כולל לרכב גבוה.

קיים רצף גישה מהחניה דרך הכניסה למשרדי החברה שממוקמים בקומת הקרקע.

לסולו אין סניפים משל עצמה. חלק ממוצריה ניתן למצוא בין היתר במגוון סניפי הום סנטר בארץ, מומלץ לבדוק באתר הום סנטר את הצהרת הנגישות שלה לגבי סניפיה.

כמו כן דרך סולו ניתן לקבל שירותי טיפולים לרכב במגוון נקודות שירות בארץ. את השירות ניתן להזמין בתוספת שינוע מטעם נציג סולו וכך לחסוך את ההגעה לנקודת השירות.  

מוקד שירות הלקוחות-

יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות החברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר. במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

בכל שאלה או טענה ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו - *9383

או לפנות במייל ל-office@solomycar.com

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button