הזן מספר רישוי
בית > גגון למאזדה 3

גגון למאזדה 3

לרכישת גגון למאזדה 3 לחצו כאן

אם כבר עברתם דירה בעבר, סביר להניח שאתם מכירים את התסריט הבא: אתם מנסים לצמצם את מספר הרהיטים שאתם יכולים להעביר בנגלה אחת, ועושים הכול על מנת לדחוס כמה שיותר רהיטים לתוך תא המטען והמושבים האחוריים. על כל פנים, ישנם רהיטים גדולים מדיי שאינם נכנסים לשם, ואתם נאלצים להזמין שירותי הובלות. גגון למאזדה 3, לעומת זאת, יכול לפתור בעיה זו. כי מה שלא נכנס לתוך הרכב, יכול פשוט לעלות על הגג. אצל חברת SOLO תוכלו למצוא את הגגון המתאים לרכב שלכם.

 

גגון למאזדה 3 – להבדיל בין סוגי הגגונים

כאשר בוחנים גגון למאזדה 3 חשוב לבחור את הגגון המתאים לנו ביותר. אלה כמה סוגי גגונים שחשוב להכיר:

 • גגוני מוטות אורך – גגון זה מותקן לאורכו של הרכב. חלק מהגגונים מגיעים גם מרופדים, כך שאפשר בהחלט להניח עליהם את הרהיטים מבלי לשרוט אותם.
 • גגון לרוחב – כשמו כן הוא, גגון המורכב לרוחב. את הגגון מתאימים בדרך כלל בעזרת תושבת מיוחדת.
 • גגון אוניברסלי – גגון שיש לו כמה תושבות והוא מתאים למספר רב של רכבים.
 • גגון עריסה – זהו למעשה מנשא אוניברסלי שיש לו מוטות רוחב. הגגון מספק פתרון טוב במקרים שבהם יש צורך להעמיס חפצים כבדים.

סקרנו, כעת, מספר סוגי גגונים בולטים הקיימים בשוק של ימינו. לאור כל זאת, חשיבותם של גגונים למאזדה מסוג 3 הינם ברורים ביותר.

 

ויש גם גגון לאופניים

סוג גגון נוסף שכדאי להכיר הוא גגון לנשיאת אופניים. היתרון המשמעותי שיש לו על פני מנשא לאופניים הוא שאין צורך להזמין לוחית רישוי נוספת ממשרד התחבורה. וזאת, משום שהגגון אינו מסתיר את לוחית הרישוי. מטבע הדברים, גגון זה מתאים לרוכבי אופניים מושבעים, אותם אנשים שיוצאים לרכוב על אופניים גם כאשר הם נמצאים בחופשה. בסופו של דבר הם בוחרים נכון, שכן רכיבה על אופניים היא פעילות אירובית בריאה ומהנה. במקום להיסגר בבית עם מתקן חדר הכושר, אפשר פשוט לצאת החוצה ולרכוב באוויר הפתוח.

גגון למאזדה 3

 מתי מומלץ לרכוש גגון למאזדה 3?

אחד מהרכבים האהובים ביותר והנפוצים ביותר בכביש הישראלי הוא מאזדה 3, דווקא בשל אופיו המשפחתי והיכולת לשמור על נוחות כמו גם על נראות. יחד עם זאת, במקרים רבים נהגים בוחרים להתקין על גג הרכב שלהם גגון למאזדה 3 מסיבות שונות ומגוונות. בדומה להתקנת גגון על מכוניות משפחתיות אחרות, גם כאשר אתם מתקינים גגון למאזדה 3 אתם יכולים לעשות זאת בקלות יחסית ועדיין על הגג הרכב משקל שיכול להגיע עד 100 קילוגרמים. זוהי תוספת משמעותית לרכב שלכם אשר יכולה לעזור לכם בפעילות היומיומית המשפחתית או באירועים מיוחדים שונים. אם אתם רוצים לרכוש גגון למאזדה 3 מומלץ להתייעץ עם הצוות המקצועי של חברה SOLO, על מנת לבחור בדגם שיכול לענות בצורה הטובה ביותר על הדרישות שלכם.

 

אם אתם רוצים לרכוש גגון למאזדה 3, למטרה אישית מסוימת חשוב שתדעו כי זו רכישה שיש בה עוד כמה שימושים נוספים:

 • טיולים משפחתיים - במקום להעמיס את הבגאז' ואת המושבים האחוריים במאזדה שלכם ציוד לטיול משפחתי אתם יכולים לאחסן הכול על גג הרכב לאורך כל הנסיעה בבטחה. כך גם לילדים שלכם יהיה נעים יותר בנסיעה הארוכה והם לא ירגישו צפופים.

 • שינוע סחורות - בייחוד כאשר מדובר ברכב שמשרת גם את העסק המשפחתי אתם יכולים להשתמש בגגון על מנת להעביר סחורות או לספק ללקוחות שלכם מוצרים. כך ניתן יהיה לייעל כל חלוקה, להעמיס את הרכב ולהגיע לכמה שיותר לקוחות.

 • כיסאות גלגלים - השימוש בכיסאות גלגלים הופך היום נפוץ יותר ויותר, ולצד זאת עולה גם הצורך לשנה אותם ממקום למקום ברכבים פרטיים. בדיוק מסיבה זו לקוחות פרטיים רבים פונים על מנת לרכוש גגון למאזדה 3 שמתאים לניוד כיסאות גלגלים.

 • מעבר דירה - במקום להשקיע משאבים רבים בהזמנת שירותי הובלה, אתם יכולים להתקין גגון על הרכב המשפחתי ולהעביר את החפצים היקרים שלכם לבית החדש במינימום מאמץ .זהו פתרון נגיש שמתאים מעברים לטווח הקצר או למעברי דירות קטנות במיוחד.
 •  

   

  גון למאזדה 3 - מוצר קטן שעושה הבדל גדול

  אומנם גגון לרכב לא נתפס כאביזר רכב חיוני בעיני רבים, אבל בפועל אתם יכולים לעשות שימוש במוצר זה כמעט ברמה היומיומית. יכולת נשיאת המשקלים של גגון למאזדה 3 מאפשרת לכם להשתמש בו למגוון רחב של מוצרים במינימום מאמץ. כמו כן מדובר במוצר חזק ועמיד כך שאתם יכולים להיות בטוחים בשימוש בו לאורך זמן.

  X
  X
  לצ'אט עם נציג
  user icon
  שלום,
  x close button