הזן מספר רישוי
בית > בוסטר לילדים

בוסטר לילדים

לרכישת בוסטר לילדים לחצו כאן

החוק במדינת ישראל קובע כי כל ילד עד גיל 8 שנים מחויב לשבת על גבי כיסא בטיחות תקני. תינוק עד גיל שנה חייב להיות בכיסא בטיחות כאשר גב הכיסא מופנה לכיוון התנועה. מעבר לגיל שנה, יש לסובב את הכיסא נגד כיוון התנועה כך שכעת גב הכיסא מופנה נגד כיוון התנועה. מגיל 3 ועד גיל 8 על הילד לשבת במושב בטיחות או מושב מגביה שנקרא בוסטר לילדים. באתר SOLO ניתן למצוא מגוון ענק של כסאות בוסטר לילדים, בעיצובים שונים וגדלים משתנים. ניתן למצוא את כסאות הבוסטר מעל גיל חמש, כך שיוכלו להתאים במיוחד גם לילדים הגדולים עד גיל 8.

בוסטר לילדים

סוגי בוסטר לילדים שניתן למצוא היום

ניתן למצוא מגוון סוגים של כסאות בטיחות לילדים מעל גיל 3. כיסאות אלו משמשים בעיקר ככיסאות בטיחות מוגבהים:

  • בוסטר שלם – כיסא בטיחות של בוסטר שלם מתאים לילדים בגיל 3, או ילדים בעלי מבנה גוף קטן שעדיין זקוקים לתמיכה מלאה של הכיסא עליו הם יושבים מכל הכיוונים. כך הילד גם יושב על כיסא מוגבה ובטיחותי, וגם מבנה הכיסא השלם מעניק לו תמיכה מלאה לכל חלקי הגוף.
  • בוסטר מתפרק – ניתן לבחור כיסא בטיחות שהוא מתפרק, כך שניתן לבחור בין בוסטר מוגבה בלבד עליו יישב הילד שיכול להיות שימושי בעיקר לנסיעות קצרות. או בוסטר על חלק תמיכה מלא לכל הגוף, כך שבנסיעות ארוכות הילד יוכל לישון בכיסא בנוחות ועם תמיכה מלאה לגב ולראש.
  • בוסטר ללא רצועות – בכל כיסאות הבטיחות לתינוקות ופעוטות יש רצועות חגירה מובנות בתוך הכיסא. כאשר הילד כבר גדול, אותן רצועות יכולות להציק לו במהלך הנסיעה. כך שניתן למצוא בוסטר שמגיע ללא רצועות חגירה מובנית, והקיבוע של הכיסא מתבצע רק באמצעות חגורת הרכב.

 

חשיבות התקנת בוסטר ברכב

התקנת בוסטר או כיסא בטיחות ברכב אינה נעשית רק מתוך חובת החוק, אלא בעיקר בכדי לשמור על בטיחות הילדים במהלך הנסיעה ברכב. המטרה העיקרית של כיסא בטיחות או בוסטר ברכב הוא מניעת תזוזה של הילד במהלך בלימה פתאומית, או חלילה תאונה.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button