הזן מספר רישוי
בית > בוסטר התנעה לרכב

בוסטר התנעה לרכב

לבחירת בוסטר התנעה לרכב לחץ כאן

אם אי פעם מצאתם את עצמכם עומדים בצד הכביש עם מנוע שפשוט לא מגיב לכם, והתסכול שלכם בשמיים אתם ודאי יודעים שמדובר בחוויה לא נעימה כלל וכלל. בדיוק מסיבה זו בשנים האחרונות חברות שונות אשר מתמחות בייצור אביזרי רכב הביאו לעולם מוצר בשם בוסטר התנעה לרכב. הבוסטר, כשמו כן הוא, יכול לספק לכם את הסוללה להתנעת רכבים באופן מידי גם אם אתם לא נמצאים ליד מקור חשמל זמין. זהו בעצם חבל ההצלה שלכם כאשר אתם נמצאים רחוק מכל שירותי הצלה שהם ואין לכם את הפריבילגיה להמתין לגרר של חברת הביטוח. חברת SOLO משווקת באופן קבוע בוסטר התנעה מומלץ לטובת הנהגים ומאפשרת לכם בצורה כזו להמשיך את הנסיעה גם אם יש תקלה במצבר או במערכת החשמל של הרכב.

בוסטר התנעה לרכב

מהו בוסטר התנעה לרכב ומתי ניתן להשתמש בו?

 באופן כללי השימוש במכשיר בוסטר התנעה לרכב, נועד על מנת לבצע התנעה חשמלית למצברים או מכשירי חשמל שונים. מוצר זה מאפשר לבצע הטענה מיידית של מרבית מנועי V12, גם בדגם הבנזין וגם בדגם הדלק, כמו גם מנועי דיזל בנפחים שונים. ניתן להשתמש במוצר במכוניות מדגמים שונים, רכבים כבדים, אופנועים, רכבי שטח כמו באגי וטרקטורונים ואפילו סירות מנוע.

 אם לא מדובר במקרה חירום אתם יכולים להשתמש בבוסטר התנעה לרכב אפילו להטענה של מכשירים ניידים כמו טלפונים, מחשבים ואפילו מצלמות. זהו מוצר אידיאלי למטיילים שרוצים להיות מחוברים באופן קבוע למכור חשמלי גם אם הם נמצאים בטבע. הבוסטר מגיע עם פנס חירום ומנורת לד אשר יכולה להעיר למרחק של 100 מטרים, כך שהוא הופך להיות גם אביזר לשעת צרה שיכול לעזור לכם לבלוט בשטח במקרה חירום. מדובר במוצר קומפקטי למדי שאתם יכולים לקחת אתכם כמעט לכל מקום מבלי שהוא יהיה לכם לנטל. זמן הטעינה הממוצע של בוסטר התנעה מומלץ הוא כ 5 עד 6 שעות, ולאחר מכן יש לכם אפשרות להשתמש בו עד אלף פעולות.

.

בוסטר התנעה לרכב - מוצר חובה לנהיגת שטח 

 כל מי שמכיר את תחום נהיגת השטח, יודע עד כמה חשוב לשמור על חיבור קבוע לרשת החשמל, במיוחד אם אתם מתמודדים עם תקלות בכלי הרכב ולא יכולים להסתייע בשירותי החירום. בדיוק על מנת למנוע מצב בו אתם תקועים במשך שעות רבות עד הגעתם של צוותי החילוץ מומלץ לרכוש מבעוד מועד בוסטר התנעה לרכב כפתרון מידי וחיוני במצבים שונים.

X
X
לצ'אט עם נציג
user icon
שלום,
x close button