בחר רכב
בית > משאבותחלקי חילוף > משאבות מים+סטים תזמון

משאבות מים+סטים תזמון

משאבות המים דואגות להעביר את הנוזלים במערכות הדורשות אותן ברכב. קירור וויסות הטמפרטורה הם רק חלק מהמערכות הדורשות את הנוזלים הללו והמשאבות דואגות שהם יזרמו כראוי ויגיעו לידעם בכל שלב ושלב של הנסיעה. מדובר בחלק הכרחי וחשוב לאורך החיים של רכיבי הרכב ולנסיעה בטוחה. טיפול שוטף במשאבות נחוץ כדי לוודא ולדאוג שהרכב יהיה בתפקוד הגבוה ביותר.

סט התזמון מווסת את תנועות הבוכנות ושסתומי המנוע בעזרת רצועת התזמון. השסתומים והבוכנות צריכות לעבוד יחד זה עם זו כדי למנוע תקלות של החלפת בוכנות ותקיעות שיכולות להתרחש בתוך המנוע. נזק שנגרם לסט התזמון כמעט תמיד יוביל לנזק במנוע עצמו – ולכן חשוב לדאוג ולהחליף את הרצועה מעת לעת, לאחר השחיקה, כדי למנוע תקלות חמורות יותר שיכולות ליפול על המנוע שלכם.

שני החלפים הללו מוכרחים להיות מותאמים לרכב שלכם כדי למנוע תקלות שיכולות להוות סכנה אמיתית עם חוסר התאמה לרכב שלכם. תנו למקצוענים של SOLO לעזור לכם ולהתאים עבורכם את החלפים הרלוונטים לכם, כך שתוכלו לדאוג לאורך חיים גדול יותר של הרכב ולנסיעות בטוחות וחלקות עכשיו ובעתיד.
משאבות המים דואגות להעביר את הנוזלים במערכות הדורשות אותן ברכב. קירור וויסות הטמפרטורה הם רק חלק מהמערכות הדורשות את הנוזלים הללו והמשאבות דואגות שהם יזרמו כראוי ויגיעו לידעם בכל שלב ושלב של הנסיעה. מדובר בחלק הכרחי וחשוב לאורך החיים של רכיבי הרכב ולנסיעה בטוחה. טיפול שוטף במשאבות נחוץ כדי לוודא ולדאוג שהרכב יהיה בתפקוד הגבוה ביותר. סט התזמון מווסת את תנועות הבוכנות ושסתומי המנוע בעזרת רצועת התזמון. השסתומים והבוכנות צריכות לעבוד יחד זה עם זו כדי למנוע תקלות של החלפת בוכנות ותקיעות שיכולות להתרחש בתוך המנוע. נזק שנגרם לסט התזמון כמעט תמיד יוביל לנזק במנוע עצמו – ולכן חשוב לדאוג ולהחליף את הרצועה מעת לעת, לאחר השחיקה, כדי למנוע תקלות חמורות יותר שיכולות ליפול על המנוע שלכם. שני החלפים הללו מוכרחים להיות מותאמים לרכב שלכם כדי למנוע תקלות שיכולות להוות סכנה אמיתית עם חוסר התאמה לרכב שלכם. תנו למקצוענים של SOLO לעזור לכם ולהתאים עבורכם את החלפים הרלוונטים לכם, כך שתוכלו לדאוג לאורך חיים גדול יותר של הרכב ולנסיעות בטוחות וחלקות עכשיו ובעתיד.
`
קטגוריה זאת דורשת בחירת רכב - אנא בחר רכב בתפריט העליון
חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button