בחר רכב

תפוח משולש

תפקיד התפוח המשולש הוא לחבר בין שני חלקי מתלה והוא זה שמאפשר את התנועה בין שני חלקי המתלה. המתלים בתורם מחברים בין הגלגל לשלדה ומאפשרים לגלגלים לנוע. בכל טיפול יש לבדוק האם התפוח המשולש תקין, לתפוח יש גומייה שעלולה להיקרע, להתפרר או להתייבש. בנוסף, התפוח מורכב לחלקים נוספים: מיסבים הקרויים תותבים או בוקסות והבול ג\'וינט. הבוקסות יכולות להיות זהות או שונות, צריך לבדוק לפי דגם הרכב השלכם.
ניתן להחליף את התותבים או את הבול ג\'וינט בנפרד ויש גם אפשרות להחליף את התפוח המשולש כולו.
כפי שהזכרנו, גודל התפוח המשולש משתנה מרכב לרכב ולכן חשוב שתתאימו את החלק לדגם הרכב הספציפי שלכם. מחיר התפוח המשלוש משתנה בהתאם לדגם הספציפי, אך לרוב, לרכבים פרטיים המחיר הוא מתחת למאה שקלים. תפוח משולש של רכבים מסחריים, הוא יקר יותר באופן משמעותי ויכול להגיע לאלפי שקלים. באתר SOLO תוכלו למצוא את התפוח המשולש המתאים לדגם הרכב שלכם.
תפקיד התפוח המשולש הוא לחבר בין שני חלקי מתלה והוא זה שמאפשר את התנועה בין שני חלקי המתלה. המתלים בתורם מחברים בין הגלגל לשלדה ומאפשרים לגלגלים לנוע. בכל טיפול יש לבדוק האם התפוח המשולש תקין, לתפוח יש גומייה שעלולה להיקרע, להתפרר או להתייבש. בנוסף, התפוח מורכב לחלקים נוספים: מיסבים הקרויים תותבים או בוקסות והבול ג\'וינט. הבוקסות יכולות להיות זהות או שונות, צריך לבדוק לפי דגם הרכב השלכם. ניתן להחליף את התותבים או את הבול ג\'וינט בנפרד ויש גם אפשרות להחליף את התפוח המשולש כולו. כפי שהזכרנו, גודל התפוח המשולש משתנה מרכב לרכב ולכן חשוב שתתאימו את החלק לדגם הרכב הספציפי שלכם. מחיר התפוח המשלוש משתנה בהתאם לדגם הספציפי, אך לרוב, לרכבים פרטיים המחיר הוא מתחת למאה שקלים. תפוח משולש של רכבים מסחריים, הוא יקר יותר באופן משמעותי ויכול להגיע לאלפי שקלים. באתר SOLO תוכלו למצוא את התפוח המשולש המתאים לדגם הרכב שלכם.
`
קטגוריה זאת דורשת בחירת רכב - אנא בחר רכב בתפריט העליון
חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button