בחר רכב
בית > מצבר למאזדה 3

מצבר למאזדה 3

לרכישת מצבר למאזדה 3 לחצו כאן

בעלי רכב מאזדה 3, כמו גם בעלי רכבים מסוגים אחרים, התנסו לא אחת בחוויה הבלתי נעימה של מצבר מרוקן. וזאת, לרוב משום ששכחו לכבות את אורות הרכב שלהם והשאירו אותם דולקים למשך הלילה. או אז הם מגלים כי מצבר למאזדה 3 הוא רכיב בלתי נפרד, שכן הוא זה שמעניק את הכוח לרכב. בחברת SOLO תוכלו למצוא מגוון רחב של מצברים לצד רכיבים שונים שהם כה חיוניים לתפקודו התקין של הרכב.

מצבר למאזדה 3

מתי יש צורך להחליף מצבר למאזדה 3?

מצבר למאזדה 3 הוא אחד מבין הרכיבים החשובים ביותר שכדאי לשים אליהם לב. נעבור בקצרה על מספר סימנים שחשוב לשים אליהם לב ויכולים להעיד על הצורך בהחלפת מצבר:

  • כאשר האחריות על המצבר פגה – האחריות על המצבר נמשכת בין 1 ל-2 שנים. מעבר לכך, רצוי לבדוק את תקינות המצבר ולהחליף אותו בעת הצורך.
  • כאשר קונים מאזדה יד 2 – שכן אז אינכם יכולים לדעת בוודאות מהו תוקפו של המצבר והאם הוא תקין.
  • כשהרכב עובר תאונה – טלטלה חזקה במיוחד עלולה לפגוע במצבר ולנתק את הכבלים שלו מהרכב. חשמלאי רכב יבדוק אם ישנם כבלים קרועים והאם יש צורך להחליף את המצבר הקיים בחדש.
  • סימן שהמצבר עומד לשבוק חיים – כאשר המצבר גוסס, הוא מראה סימנים ברורים למדיי: אתם מתקשים להתניע את הרכב, אורות לוח המחוונים מעומעמים, צלילי הרדיו בקושי נשמעים והמזגן אינו פועל במלוא עוצמתו. אלה סימנים המעידים על כך שיש צורך להחליף את המצבר.

 

איזה מצבר מתאים למאזדה 3?

בטרם תתקינו את המצבר לרכב שלכם, כדאי להתייעץ עם המומחים של חברת SOLO. וזאת, כדי לבחור את המצבר האיכותי ביותר. מעבר לכך, חשוב לשמור כראוי על טיבו של המצבר הרכב – גם אם הוא חדש. פעולה זו תדרוש מכם לקחת אותו לתיקון לפני בוא הקיץ או מדי תקופה.

חייגו בכל שאלה 9383*
או לחצו כאן
9383*

צריכים עזרה?


השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

או

התקשרו 9383*

והמומחים שלנו ישמחו לעזור

הטופס נשלח בהצלחה!


אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
user icon
שלום, אורח
x close button