הזן מספר רישוי
בית > מצבר למאזדה 3

מצבר למאזדה 3

לרכישת מצבר למאזדה 3 לחצו כאן

בעלי רכב מאזדה 3, כמו גם בעלי רכבים מסוגים אחרים, התנסו לא אחת בחוויה הבלתי נעימה של מצבר מרוקן. וזאת, לרוב משום ששכחו לכבות את אורות הרכב שלהם והשאירו אותם דולקים למשך הלילה. או אז הם מגלים כי מצבר למאזדה 3 הוא רכיב בלתי נפרד, שכן הוא זה שמעניק את הכוח לרכב. בחברת SOLO תוכלו למצוא מגוון רחב של מצברים לצד רכיבים שונים שהם כה חיוניים לתפקודו התקין של הרכב.

מצבר למאזדה 3

מתי יש צורך להחליף מצבר למאזדה 3?

מצבר למאזדה 3 הוא אחד מבין הרכיבים החשובים ביותר שכדאי לשים אליהם לב. נעבור בקצרה על מספר סימנים שחשוב לשים אליהם לב ויכולים להעיד על הצורך בהחלפת מצבר:

 • כאשר האחריות על המצבר פגה – האחריות על המצבר נמשכת בין 1 ל-2 שנים. מעבר לכך, רצוי לבדוק את תקינות המצבר ולהחליף אותו בעת הצורך.
 • כאשר קונים מאזדה יד 2 – שכן אז אינכם יכולים לדעת בוודאות מהו תוקפו של המצבר והאם הוא תקין.
 • כשהרכב עובר תאונה – טלטלה חזקה במיוחד עלולה לפגוע במצבר ולנתק את הכבלים שלו מהרכב. חשמלאי רכב יבדוק אם ישנם כבלים קרועים והאם יש צורך להחליף את המצבר הקיים בחדש.
 • סימן שהמצבר עומד לשבוק חיים – כאשר המצבר גוסס, הוא מראה סימנים ברורים למדיי: אתם מתקשים להתניע את הרכב, אורות לוח המחוונים מעומעמים, צלילי הרדיו בקושי נשמעים והמזגן אינו פועל במלוא עוצמתו. אלה סימנים המעידים על כך שיש צורך להחליף את המצבר.

 

איזה מצבר מתאים למאזדה 3?

בטרם תתקינו את המצבר לרכב שלכם, כדאי להתייעץ עם המומחים של חברת SOLO. וזאת, כדי לבחור את המצבר האיכותי ביותר. מעבר לכך, חשוב לשמור כראוי על טיבו של המצבר הרכב – גם אם הוא חדש. פעולה זו תדרוש מכם לקחת אותו לתיקון לפני בוא הקיץ או מדי תקופה.

 

כיצד לבחור מצבר למאזדה 3?

אם אי פעם מצאתם את עצמכם עומדים באמצע הכביש, לצד מכונית שלא מתניעה, אתם ודאי יודעים עד כמה חשוב תפקידו של מצבר למזאדה 3 במערכת ההתנעה של כל כלי רכב. זו סיטואציה לא נעימה, אך ריאלית למדי, הבטרייה אשר מפעילה את כל מערכות המנוע שובקת חיים ואתם נאלצים לעצור הכול על מנת לטפל במכונית הפרטית שלכם. כל רכישה של מצבר למאזדה 3 היא רכישה של מוצר יקר וחיוני, לפיכך חשוב להשקיע מחשבה כמו גם משאבים על מנת להתאים בשלמות את המוצר לרכב שלכם. במידה ואתם לא יודעים איך לבחור מצבר בעצמכם, מומלץ להיעזר בצוות אנשי המקצוע של חברת SOLO, אשר יכול לספק לכם מידע רב בתחום כמו גם הצעות קונקרטיות לדגמים שונים של מצברים.בבואכם לבחור מצבר למאזדה 3, חשוב לשים לב לארבעת הפרמטרים הבאים, ועל פיהם לבצע החלטה:

 

 • גודל המצבר- למצבר יש מקום מיוחד בתוך מערכות הרכב והוא מוגבל. לכן, ישנן מידות ספציפיות של מצבר, אשר יכולות להתאים למכונית הפרטית שלכם, ואתם לא יכולים לסטות מהן. בדרך כלל, על דלת הרכב מפורט בדיוק הדגם אותו אתם צריכים, או שאתם יכולים לבדוק באתר האינטרנט של היצרן.

 • חיבורים למערכת החשמל- חשוב לוודא כי כאשר אתם רוחשים מצבר למאזדה 3, אתם רוכשים מצבר שמתאים בצורה מדויקת לחיבורי חשמל שלכם. כך אתם תשמרו על מערכת החשמל ברכב תקינה לאורך פרק זמן ארוך.
 • איכות המצבר- לכל יצרן יש את המוניטין שלו בתחום המצברים. כתוצאה מכך אתם יכולים לדעת מה היא איכות המצבר אותה אתם מחפשים. כמובן שעלויות המוצר עולות ככל שיש לחברה יותר מוניטין חיובי, אך בהתאמה אתם צפויים לקבל מוצר מקצועי יותר. משמעות הדבר פחות תקלות לאורך השנים, אחריות לטווח יותר ארוך, פחות נזק למערכת החשמלית ועוד יתרונות רבים ונוספים.
 • סוג השימוש- יש להתאים את סוג המצבר אותו אתם רוכשים לתדירות בה אתם נוהגים ולתוואי השטח בו אתם נמצאים ברוב הזמן.
 •  

   בוחרים את הטוב ביותר למכונית שלכם

   המכונית שלכם מלווה אותכם לאורך כל שעות היממה ומסיעה אתם ממקום למקום. על כן האינטרס הכי ברור שלכם הוא לשמור על כלי הרכב שלכם מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר. הבטיחות שלכם כמו גם הבטיחות של כל מי שנמצא לצידכם בכביש, לא נמדדת בכסף ולכן אתם חייבים להשקיע משאבים כדי להפוך את הרכב שלכם לבטוח יותר. 

   

  חייגו בכל שאלה 9383*
  או לחצו כאן
  9383*

  צריכים עזרה?


  השאר פרטים ונציג שירות ייצור איתך קשר במהרה

  או

  התקשרו 9383*

  והמומחים שלנו ישמחו לעזור

  הטופס נשלח בהצלחה!


  אחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי
  user icon
  שלום, אורח
  x close button